• Programma

    DatumVertrekWedstrijdScheidsrechtersRijdersDetails
    18 apr. 19:30Wieringermeer 2 - SVW 27 2L.F. (Louis) van der Weijde (Scheidsrechter)
    20 apr. 14:30Wieringermeer 1 - Kennemers (de) 1P.H. (Peter) Gräper (Scheidsrechter)
    20 apr. 11:55DTS 2 - Wieringermeer 3
    20 apr. 15:30Schagen United 6 - Wieringermeer 4
    20 apr. 14:30Opperdoes 3 - Wieringermeer 5Afgeschermd (Scheidsrechter)
    20 apr. 14:30OFC 35+1 - Wieringermeer 35+1Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    20 apr. 16:00Schagen United JO19-2 - Wieringermeer JO19-1v.Campen, Crielaard, v.Dijk, Waardenburg
    20 apr. 15:00Wieringermeer JO19-2 - SVW 27 JO19-2Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), A.C. (Arie) Zeeman (Scheidsrechter)
    20 apr. 12:30Wieringermeer JO17-1 - JVC JO17-1S (Siep) Rienstra (Scheidsrechter)
    20 apr. 11:00Wieringermeer JO14-1 - Hollandia T JO14-1S. (Sten) Homan (Scheidsrechter)
    20 apr. 13:00Nieuwe Niedorp JO13-1 - Wieringermeer JO13-1Boonsra, Doff. v.Zanten, Zuidema
    20 apr. 10:15FC Den Helder JO12-1 - Wieringermeer JO12-1F. (Fluiten) Zelf (Scheidsrechter)Breet, Falaye, Hoekstra
    20 apr. 12:15S.V. Wieringerwaard JO11-1 - Wieringermeer JO11-1Dijkstra, Grooten, Hakvoort
    20 apr. 09:00Wieringermeer JO10-1 - Schagen United JO10-3J. (Joran) Muurling (Spelbegeleider)
    20 apr. 09:45JVC JO9-2 - Wieringermeer JO9-1Putting, Snoek, Sturm
    20 apr. 10:30Wieringermeer JO9-2 - Kleine Sluis JO9-4JMM. (Myrthe) Moors (Spelbegeleider)
    20 apr. 12:00Westzaan VR1 - Wieringermeer VR1
    20 apr. 14:30Wieringermeer VR2 - Medemblik FC VR1L.F. (Louis) van der Weijde (Scheidsrechter)
    20 apr. 13:45DESS MO17-1 - Wieringermeer MO17-1Karman, Kuipers, v.Minnen, Moors
    20 apr. 11:00Wieringermeer MO15-1 - Westfriezen MO15-1S. (Shamaya) Breure (Scheidsrechter)
    20 apr. 09:00Wieringermeer MO15-2 - Dynamo MO15-1
    20 apr. 09:00Wieringermeer MO11-1 - VVS 46 MO11-1AL (Jens) Maris (Scheidsrechter)
    20 apr. 14:3013:15Westfriezen MO20-1 - Wieringermeer MO20-1Beentjes, Beentjes, Hakvoort, Blankers
    4 mei. 16:15Foresters 2 - Wieringermeer 2
    4 mei. 14:30Wieringermeer 4 - DTS 4L.F. (Louis) van der Weijde (Scheidsrechter)
    4 mei. 14:30Wieringermeer JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-2
    4 mei. 14:00DTS VR1 - Wieringermeer VR1
    4 mei. 14:00BOL VR1 - Wieringermeer VR2Beentjes, v.d.Bos, v.Vilsteren, Waardenburg
    4 mei. 11:00Wieringermeer MO15-2 - HSV MO15-1
    11 mei. 14:30Wieringermeer 1 - Sloterdijk avv. 1
    11 mei. 13:15ODIN 59 3 - Wieringermeer 2
    11 mei. 13:45Oosterend 2 - Wieringermeer 3
    11 mei. 15:00SVW 27 7 - Wieringermeer 4
    11 mei. 14:30Zwaluwen 30 HCSV 3 - Wieringermeer 5
    11 mei. 13:00BOL JO19-1 - Wieringermeer JO19-1
    11 mei. 14:30Wieringermeer JO19-2 - Zaandijk JO19-1
    11 mei. 12:25Wieringermeer JO17-1 - Dirkshorn JO17-1
    11 mei. 11:00Wieringermeer JO14-1 - Jong Holland JO14-1
    11 mei. 09:00Wieringermeer JO13-1 - Kolping Boys JO13-3
    11 mei. 09:30VZV JO12-2 - Wieringermeer JO12-1
    11 mei. 11:00Callantsoog JO11-1JM - Wieringermeer JO11-1
    11 mei. 09:00Wieringermeer JO10-1 - DWOW JO10-2J. (Jarno) Bergman (Spelbegeleider)
    11 mei. 09:00ZAP JO9-1 - Wieringermeer JO9-1
    11 mei. 09:00Wieringermeer JO9-2 - Schagen United JO9-5E. (Eke) Vendrig (Spelbegeleider)
    11 mei. 15:05GeuzenMiddenmeer VR4 - Wieringermeer VR1
    11 mei. 14:30Wieringermeer VR2 - BOL VR1
    11 mei. 11:00Wieringermeer MO17-1 - LSVV MO17-1
    11 mei. 09:00Volendam (rkav) MO15-3 - Wieringermeer MO15-1
    11 mei. 09:00Wieringermeer MO15-2 - Vrone MO15-2
    11 mei. 09:00Wieringermeer MO11-1 - Reiger Boys MO11-1Afgeschermd (Scheidsrechter)
    11 mei. 12:00Wieringermeer MO20-1 - Sporting Andijk MO20-1 (9-tal)