Home
Clubinfo
Historie
Informatie
Vertrouwenscontactpersoon
Clubblad de Aftrap
Veiligheid en VOG-beleid
Omgangsregels
Gedragsregels
Aannamebeleid
RESPECT
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Contributie
Welkom bij de club
Aanmelden
Kleding en -regels
Clubsokken
Teams
Teams
Alle uitslagen
Volledig programma
Wedstrijdverslagen
Trainingsschema
Spelregelbewijs
Senioren
1
VR1
2
3
4
35+1
Junioren
MO20-1
MO20-2
JO19-1
JO19-2
JO17-1
MO17-1
JO16-1
MO15-1
Pupillen
JO13-1
MO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO8-1
JO8-2
Kabouters
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Sponsornieuws
Bordsponsors
Balsponsors
Kledingsponsor
Vlagsponsor
Adverteerders
Wieringermeer tankt sportief
Oudpapier
Glasvezel
Vrijwilligers
Wedstrijdzaken APP
Wedstrijdzaken APP
Digitaal Wedstrijdformulier
Uitslagformulier
Teamorganisatie
Voetbal.nl App
Installeren Voetbal.nl APP
Privacy & Koppelen
Webshop
Roosters
Rijschema
Scheidsrechter indeling
Kantinedienst
Contact
Home
Clubinfo
+
Historie
Informatie
Vertrouwenscontactpersoon
Clubblad de Aftrap
Veiligheid en VOG-beleid
Omgangsregels
Gedragsregels
Aannamebeleid
RESPECT
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Contributie
Welkom bij de club
Aanmelden
Kleding en -regels
Clubsokken
Teams
+
Alle uitslagen
Volledig programma
Wedstrijdverslagen
Trainingsschema
Spelregelbewijs
Senioren
+
1
VR1
2
3
4
35+1
Junioren
+
MO20-1
MO20-2
JO19-1
JO19-2
JO17-1
MO17-1
JO16-1
MO15-1
Pupillen
+
JO13-1
MO13-1
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO8-1
JO8-2
Kabouters
Sponsoring
+
Sponsormogelijkheden
Sponsornieuws
Bordsponsors
Balsponsors
Kledingsponsor
Vlagsponsor
Adverteerders
Wieringermeer tankt sportief
Oudpapier
Glasvezel
Vrijwilligers
+
Wedstrijdzaken APP
+
Wedstrijdzaken APP
Digitaal Wedstrijdformulier
Uitslagformulier
Teamorganisatie
Voetbal.nl App
+
Installeren Voetbal.nl APP
Privacy & Koppelen
Webshop
Roosters
+
Rijschema
Scheidsrechter indeling
Kantinedienst
Contact
Programma
Datum
Vertrek
Wedstrijd
Scheidsrechters
Rijders
Details
23 mrt. 09:00
Dirkshorn JO9-1 - Wieringermeer MO11-1
23 mrt. 09:30
VZV JO10-1 - Wieringermeer JO9-1
23 mrt. 15:00
Blokkers de 1 - Wieringermeer 1
T.N. (Thomas) Mohan (Scheidsrechter)
23 mrt. 15:15
Wieringermeer 3 - Kleine Sluis 2
A.C. (Arie) Zeeman (Scheidsrechter)
23 mrt. 13:30
Wieringermeer 4 - Vrone 3
T. (Thomas) Tijsen (Scheidsrechter)
23 mrt. 13:00
Wieringermeer 5 - s.v. Enkhuizen 2
H. (Henk) van Bodegom (Scheidsrechter)
23 mrt. 14:30
Wieringermeer 35+1 - RCZ 35+1
L.F. (Louis) van der Weijde (Scheidsrechter)
23 mrt. 10:00
Wieringermeer JO14-1 - Grasshoppers JO14-1
BG (Boyd) Bijlsma (Scheidsrechter)
23 mrt. 15:00
Wieringermeer VR1 - SSA-SJO VV Egmond VR1
P. (Paul) Scholten (Scheidsrechter)
23 mrt. 14:30
GeuzenMiddenmeer VR4 - Wieringermeer VR2
Pladdet, Renkema, v.Vilsteren, Waardenburg
23 mrt. 11:30
Wieringermeer MO17-1 - Winkel MO17-1
I (Ivo) Schaerlaeckens (Assistent-scheidsrechter), S. (Sven) Zuidema (Scheidsrechter)
23 mrt. 11:15
Always Forward MO15-2 - Wieringermeer MO15-1
Biesheuvel, Westhof, Woudstra, Zut
23 mrt. 13:00
Purmerend MO15-3 - Wieringermeer MO15-2
v.Breugel, Hoitink, Moors, Stam
23 mrt. 10:00
Wieringermeer JO12-1 - VZV JO12-2
Scholtens, D.M. (Dion M)
23 mrt. 10:00
Wieringermeer JO10-1 - BOL JO10-2
Scholtens, L.M. (Leon. M)
23 mrt. 11:30
Wieringermeer JO11-1 - Callantsoog JO11-1
Zeeman, S. (Sofie)
30 mrt. 14:30
Reiger Boys 7 - Wieringermeer 4
A. (Abosin) Azizi (Assistent-scheidsrechter), O. (Orhan) Koc (Scheidsrechter)
30 mrt. 14:00
SVW 27 8 - Wieringermeer 5
30 mrt. 15:15
Kolping Boys JO19-2 - Wieringermeer JO19-1
Oldengarm, Popkema, v.Schaik, Scholtens
30 mrt. 11:00
Wieringermeer MO15-1 - Volendam (rkav) MO15-3
6 apr. 14:30
Wieringermeer 1 - Jisp 1
6 apr. 13:00
Wieringermeer 2 - Jong Holland 2
6 apr. 15:45
Schagen United 5 - Wieringermeer 3
6 apr. 15:00
DTS 3 - Wieringermeer 4
6 apr. 14:30
Sporting Andijk 3 - Wieringermeer 5
T. (Tim) de Gast (Scheidsrechter)
6 apr. 14:30
Vrone 35+1 - Wieringermeer 35+1
6 apr. 12:30
V.V. Bergen JO19-2 - Wieringermeer JO19-1
6 apr. 14:45
Wieringermeer JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-2
6 apr. 12:25
Wieringermeer JO17-1 - HCSC JO17-1
6 apr. 11:00
Wieringermeer JO14-1 - Texel 94 JO14-1 JM
6 apr. 09:00
FC Den Helder JO13-2 - Wieringermeer JO13-1
F. (Ferdinand) van Merkensteijn (Scheidsrechter)
6 apr. 14:30
Wieringermeer VR2 - Wieringermeer VR1
6 apr. 12:30
Schagen United MO17-2 - Wieringermeer MO17-1
6 apr. 11:00
Wieringermeer MO15-1 - KGB MO15-1
6 apr. 09:00
Wieringermeer MO15-2 - HSV MO15-1
JW (Jeroen) Brak (Scheidsrechter)
6 apr. 14:30
Schagen United MO20-1 - Wieringermeer MO20-1
13 apr. 15:00
Purmerland 1 - Wieringermeer 1
13 apr. 14:45
Purmerend 2 - Wieringermeer 2
13 apr. 16:15
Wieringermeer 3 - Kleine Sluis 3
13 apr. 14:30
Wieringermeer 4 - Reiger Boys 6
13 apr. 14:30
Wieringermeer 5 - Wiron 3
13 apr. 14:30
Wieringermeer 35+1 - TOB Rksv 35+1
L.F. (Louis) van der Weijde (Scheidsrechter)
13 apr. 12:00
Wieringermeer JO19-1 - ADO '20 JO19-2
13 apr. 11:00
Berkhout JO17-1 - Wieringermeer JO17-1
13 apr. 14:30
Medemblik FC JO14-1 - Wieringermeer JO14-1
13 apr. 09:00
Wieringermeer JO13-1 - Winkel JO13-1
13 apr. 10:30
Purmerland VR2 - Wieringermeer VR2
13 apr. 11:00
Wieringermeer MO17-1 - Always Forward MO17-2
13 apr. 11:30
DESS MO15-1 - Wieringermeer MO15-1
13 apr. 14:30
Spirit 30 (SC) MO15-2 - Wieringermeer MO15-2
13 apr. 12:00
Wieringermeer MO20-1 - ZOB MO20-1