• Wieringermeer 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cruiming, RoelOverige stafTeammanager
    Steentjes, PeterOverige stafTeammanager
    Thoma, ArnoudOverige stafTeammanager
    Vendrig, HansTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 12:45TOB Rksv 35+3 - Wieringermeer 35+1Sportpark Oostzanerwerf
    8 feb. 14:30Wieringermeer 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark "Belboei" - Wieringermeer
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Wieringermeer 35+1 - RCZ 35+23 - 3
  • Poulestanden Wieringermeer 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+3980141172424
    2Jong Hercules 35+11170444311321
    3Badhoevedorp sc. 35+1105323024618
    4TOB Rksv 35+395222819917
    5Buitenveldert sc. 35+1105233325817
    6Wieringermeer 35+1114343532315
    7RCZ 35+293332733-612
    8ZOB 35+2102172342-197
    9TOB Rksv 35+28206819-116
    10Wartburgia asv 35+171151630-144
    11JOS Watergraafsmeer 35+181161730-134
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bil, ArjenTeamspeler
    Bruin, Martijn deTeamspeler
    Cruiming, RoelTeamspeler
    Dijk, Peter vanTeamspeler
    Dijkstra, EdwinTeamspeler
    Goedbloed, JohanTeamspeler
    Homan, NiekTeamspeler
    Hooijer, DennisTeamspeler
    Lohuizen, Elbertus vanTeamspeler
    Putter, Bram deTeamspeler
    Riemersma, WilcoTeamspeler
    Steentjes, PeterTeamspeler
    Thoma, ArnoudTeamspeler
    Veenstra, HotzeTeamspeler
    Vendrig, AndréTeamspeler
    Vendrig, CarlosTeamspeler
    Vendrig, HansTeamspeler
    Zeinstra, DaniëlTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.