• Wieringermeer 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cruiming, RoelOverige stafTeammanager
    Steentjes, PeterOverige stafTeammanager
    Thoma, ArnoudOverige stafTeammanager
    Vendrig, HansTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wieringermeer 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+315110464343033
    2TOB Rksv 35+314102252262632
    3Badhoevedorp sc. 35+11594247301731
    4Jong Hercules 35+11591561471428
    5Wieringermeer 35+11463549381121
    6Buitenveldert sc. 35+1145364055-1518
    7RCZ 35+2134364053-1315
    8ZOB 35+2144283550-1514
    9TOB Rksv 35+2124081929-1012
    10JOS Watergraafsmeer 35+1122192540-157
    11Wartburgia asv 35+11211102555-304
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bil, ArjenTeamspeler
    Bruin, Martijn deTeamspeler
    Cruiming, RoelTeamspeler
    Dijk, Peter vanTeamspeler
    Dijkstra, EdwinTeamspeler
    Goedbloed, JohanTeamspeler
    Homan, NiekTeamspeler
    Hooijer, DennisTeamspeler
    Lohuizen, Elbertus vanTeamspeler
    Putter, Bram deTeamspeler
    Riemersma, WilcoTeamspeler
    Steentjes, PeterTeamspeler
    Thoma, ArnoudTeamspeler
    Veenstra, HotzeTeamspeler
    Vendrig, AndréTeamspeler
    Vendrig, CarlosTeamspeler
    Vendrig, HansTeamspeler
    Zeinstra, DaniëlTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.